Lisans Başvuru Formu

Kişisel ve İletişim Bilgileri
Doğum tarihinizi gün / ay / yıl olarak seçiniz.
Kullanmakta olduğunuz geçerli bir E-Posta adresi giriniz. Başvurunuz ile ilgili bu E-Posta adresiniz üzerinden sizin ile iletişime geçilecektir.
Kullanmakta olduğunuz geçerli bir telefon numarası giriniz.
Yaşadığınız Ülke
Engel Durumu Bilgileri
T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı herhangibir devlet hastahanesinden, %40 ve üzeri görme engelli olduğunuza dair tarafınıza verilmiş bir sağlık kurulu raporunuz varsa bu onay kutusunu işaretleyiniz. Şirketimiz tarafından tarafınıza tahsis edilecek Jaws, Zoomtex veya Fusion uygulamaları yanlızca görme engelli veya az gören kimseler tarafından kullanılan yardımcı teknoloji yazılımlarıdır.
Hangi Seçenek Görme Engelli Durumunuzu Daha Doğru İfade Etmektedir?
(Bilgisayarı yanlızca ekran okuyucu yardımcı teknoloji uygulaması aracılığıyla kullanabiliyorsanız bu seçeneği işaretleyin.)
(Bilgisayarı ekran büyütme uygulamasının yanı sıra, ekran okuyucu yardımcı teknoloji uygulamasınada ihtiyaç duyarak kullanabiliyorsanız bu seçeneği işaretleyin.)
(Bilgisayarı yanlızca ekran büyütme yardımcı teknoloji uygulaması aracılığıyla kullanabiliyorsanız bu seçeneği işaretleyin.)
Engelli sağlık kurulu raporunuzda belirtilen görme engelli durumu oranı yüzdesini belirtiniz.
Eğitim Ve Çalışma Bilgileri
Sürdürmekte Olduğunuz Temel Çalışma Alanınız Nedir
Öğrenime Devam Etmekte Olduğunuz Okul
(Evde Kal, Hayata Engelsiz Katıl) Kampanyamıza özel sizlere vereceğimiz yardımcı teknoloji yazılımlarını kullandığınızda, hayatınızı hangi ölçüde kolaylaştıracağını düşünüyorsunuz? Bir kaç cümle ile düşüncelerinizi belirtiniz
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE AKTARILMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME VE ONAY FORMU'nu okudum, anladım ve geçmişte paylaşmış olduğum ve/veya gelecekte paylaşacağım iletişim bilgilerimi içeren kişisel verilerimin KVKK ve Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında Braille Teknik tarafından reklam, kampanya, avantaj, haber ve diğer benzeri faydaların sağlanabilmesi adına işlenmesine ve bu kapsamda aşağıdaki yöntemlerle, tarafımla irtibata geçilmesine www.brailleteknik.com üzerinden yaptığım lisans başvurusu yapmak suretiyle yine elektronik şekilde açık rıza  veriyorum.
4 + 8 =
Robot olmadığınızı doğrulamak ve otomatik spam gönderilerinin önüne geçilebilmesine yardımcı olmanız için bu soruyu yanıtlamanız gerekmektedir.